(VIDEO) Umalo fizički obračun! Rebiću se unio u lice i vikao mu u tunelu: ‘Pripazit ću ja na tebe’

Instagram

Ante Rebić ponovno je bio zapažen u pobjedi svog Milana protiv Sampdorie 4:1. Asistirao je za prvi gol Zlatanu Ibrahimoviću no ono što je obilježilo susret je što je Rebić koji je u 45 minuta koliko je proveo na terenu ostao i upamćen po okršaju s Urugvajcem Gastónom Ramírezom. Spomenuti mu se u jednom trenutku unio u lice kada je umalo došlo i do fizičkog obračuna njih dvojice. Rebić i Theo Heranndez su cijelo prvo poluvrijeme osigrali sjano po toj lijevoj strani Milanova napada. Rebić se maknuo na drugu stranu , a Urugvajac je zatim pokušao iscenirati udarac. Talijanski Sky Sport prenosi da se razgovor navodno nastavio i u tunelu na poluvremenu kada je Ramirez poručuio Rebiću: “Pripazit ću na tebe u drugom poluvremenu!”

Obojica su za nagradu od svojih trenera odbili nagradu u obliku hlađenja u svlačionici jer sukob je smao mogao dodatno eskalirati. Milan je ovom pobjedom osigurao nastup u  kvalifikacijama Europa lige, imaju četiri nedostižna boda prednosti pred Napolijem.