(VIDEO) SERIE A: Brozović skrivio jedanaesterac koji je kumovao porazu Intera protiv Sampdorije

FACEBOOK

Inter je poveo spogotkom D'Ambrosija (35), ali u nastavku je uslijedio preokret. Prvo je Patrik Schick (50) poravnao iz zaleđa, da bi pobjedu Sampdoriji osigurao Fabio Quagliarella (85-11m) nakon što je Marcelo Brozović igrao rukom u svom kaznenom prostoru

U zadnjoj utakmici 30. kola talijanske Serije A – veliko iznenađenje. Sampdorija je u Milanu svladala Inter s 2-1, prva je to pobjede momčadi iz Genove nakon 20 godina u Milanu.
Inter je poveo spogotkom D’Ambrosija (35), ali u nastavku je uslijedio preokret. Prvo je Patrik Schick (50) poravnao iz zaleđa, da bi pobjedu Sampdoriji osigurao Fabio Quagliarella (85-11m) nakon što je Marcelo Brozović igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Brozović je odigrao čitav susret za Inter, a Ivan Perišić je igrao do 78. minute, dok su Lorenco Šimić i Ante Budimir ostali na klupi Sampdorije.
Na vrhu je Juventus sa 74 boda, šest više od druge Rome. Deveta Sampdoria sada ima 44 boda, dok je Inter ostao šesti sa 55.https://www.youtube.com/watch?v=gzL90Df3ODM