(VIDEO) PRIMERA: Nastavlja se utrka Barcelona i Reala, konkurenti nadmoćno pobjeđuju i čekaju kiks suparnika

Facebook: Barcelona

Barcelona se lako obračunala s Villarealom pobijedivši 4-1 dočim je Real na gostovanju u Granadi slavio s 4-0

U 36. kolu Primere pobjede favorita. Barcelona je u subotu na Camp Nou pobijedila Villarreal sa 4-1, uz dva pogotka Messija (45, 82. s 11 m), dok su po jedan zabili Neymar (21) i Luis Suárez (69). Hrvatski veznjak Ivan Rakitić odigrao je 83 minute za Barcu. Atletico Madrid, bez ozlijeđenog Šime Vrsaljka, svladao je Eibar sa 1-0 golom Saula Nigueza u 69. minuti. Dočim je Real nadvisio Granadu koja je već ispala iz lige s 4-0. Dva gola dao je James, dva Morata.
Nogometaši Sportinga iz Gijona minimalnom 1-0 pobjedom protiv Las Palmasa na svom terenu zadržali su izglede za ostanak u ligi. Strijelac jedinog gola bio je Carlos Carmona u 67. minuti.
Duje Čop odigrao je svih 90 minuta za Sporting, dok je Alen Halilović za Las Palmas ušao u igru u 64. minuti.
Na vrhu Barcelona i Real imaju po 84 boda, Real ima utakmicu manje.