(VIDEO) Preokret Barcelone u Madridu: Bili blizu poraza, pa okrenuli u tri minute

Barcelona je u 11. kolu španjolske Primere s 3:2 pobijedila Rayo Vallecano u gostima.

Barcelona je povela u 11. minuti nakon klasične akcije Katalonaca: Alba je pobjegao iza leđa obrane po lijevoj strani, prihvatio dugu loptu i odigrao povratnu za Suareza, koji nije imao težak posao.

U 36. minuti izjednačio je Pozo koji je odličnim udarcem s ruba šesnaesterca svladao nemoćnog Ter Stegena. Preokret je u 57. minuti dovršio Garcia, koji je pospremio loptu koja se odbila od vratnice.

Rezultat 2:1 stajao je na semaforu sve do 87. minute kada kreće preokret Barcelone. Tada je Ousmane Dembele preciznim udarcem poravnao, da bi u 90. Suarez zabio za pobjedu.

Barcelona je prva s 24 boda, dok je Rayo predzadnji sa šest.