(VIDEO) MANDŽUKIĆEVA MAJSTORIJA U GOLIJADI JUVENTUSA: Pogledajte kako je rasparao mrežu i podigao publiku na noge

Juventus.com

Mario je zabio prekrasan gol u 41. minuti kada je iskosa opalio plasiranu loptu u suprotni kut.

Hrvatski napadač, Mario Mandžukić, postigao je novi pogodak za svoj Juventus u pobjedi 4:0 nad Genoom. Mandžukić je došao na red nakon što je Munoz u 17′ postigao autogol i nakon što je Dybala povisio na 2:0 sami minutu kasnije.

Mario je zabio prekrasan gol u 41. minuti kada je iskosa opalio plasiranu loptu u suprotni kut. Mandži je to šest gol u prvenstvu, a trenutno je u velikoj formi i mnogi ga ističi kao ponajboljeg igrača Allegrijeve momčadi.

Do kraja utakmice Bonucci je podigao rezultat na 4:0 i time je dodatno zakomplicirao život Ivanu Juriću koji bi se do kraja sezone mogao naći u zoni ispadanja nastavi li gubiti.

Juventus vs Genoa 4:0 by retista