Manchester CIty se prošetao kroz Rotterdam, svladaši Feyenoord s 4-0 (3-0)

U sjajnoj utakmici na Anfield roadu u okviru skupine E Lige prvaka Liverpool i Sevilla su igrali 2-2 (2-1). Sevilla je zarana povela, pogotkom Ben Yeddera u 6. minuti, Firminho je izjednačio u 21. minuti.  Isti igrač doveo je Liverpool u vodstvo u 42. minuti, a  napadi Seville u nastavku urodili  su plodom u 72. minuti, kada je Correa zabio za 2-2. U drugoj utakmici ove skupine Maribor i  moskovski Spartak su igrali 1-1, poveli  su Rusi u 60. minuti, za slovenskog prvaka izjednačio je Bohar.

U skupini F Manchester CIty se prošetao kroz Rotterdam, svladaši Feyenoord s 4-0 (3-0), strijelci su  bili Stones  u 2. i 63. minuti, te  Aguerro.  u 10 i  Gabriel u 25. minuti. Šahtar je svladao Napioli s 2-1 pogocima Taisona (15) i Ferreyre (58), za Napoli je strijelac bio Milih u 72. minuti iz jedanaesterca.

Porto je na svom terenu, riječ je o skupini G,  poražen protiv Besiktasa 3-1 (Tošić 21ag/Talisca 13, Tosun 28, Babel 86). U ovoj skupini igrali su još RB Leipzig i Monaco, bilo je 1-1  (Forsberg 33/Tielemans 35).

Na koncu u skupini H Real je svladao Apoel s 3-0  (Ronaldo 12, 51pen, Ramos 61), a ljepoticu večeri  odigrali su Tottenham i dortmundska Borussija, bilo je 3-1 za londonsku momčad, golove su dali Son (4), Kane (15, 60) i  Jarmolenko za goste.