(VIDEO) Juventus golom Cuadrada slomio Inter u kojem je pocrvenio Perišić

FACEBOOK: F.C. INTERNAZIONALE MILAN

Za Juventus je veoma dobru partiju odigrao Mandžukić, bioje opasan u napadu i svesrdno je pomagao u obrani.

Nogometaši Juventusa na svom su terenu u utakmici 23. kola Serije A pobijedili Inter s 1-0 (1-0), strijelac jedinog pogotka bio je Cuadrado u posljednjoj minuti prvoga poluvremena. Inter je u nastavku dao sve od sebe ne bi li izjednačio rezultat,no pragmatična igra Juventusa nije im dala pravu prigodu za izjednačenje.

Za Juventus je veoma dobru partiju odigrao Mandžukić, bioje opasan u napadu i svesrdno je pomagao u obrani. Kod Intera Brozović je zamijenjen sredinom nastavka, a Perišić koji je bio najagilniji u Interu u sudačkoj nadoknadi dobio je crveni karton zbog prigovora, poslije jedne gužve u kaznenom prostoru Juventusa, kada je dosuđen faul u napadu Interovog vratara Handanoviča koji je krenuo u napad.