(VIDEO) CHELSEA UVJERLJIVO JURI PREMA NASLOVU: Hazard i Alonso krasnim golovima donijeli novi uspjeh Conteu

Facebook: Eden Hazard (Official)

Prvo gol pao je u 17. minuti i to je bio autogol Smitha koji je nesretno prevario svojeg vratara. No, već tri minute kasnije sjevnula je fantastična akcija...

U 32. kolu Premiershipa Chelsea je upisao nova vrijedna tri boda i sada je sve jasnije kako će titula prvaka Engleske pripasti baš londonskoj plavoj momčadi sa Stamford Bridgea.

Prvo gol pao je u 17. minuti i to je bio autogol Smitha koji je nesretno prevario svojeg vratara. No, već tri minute kasnije sjevnula je fantastična akcija, Kante je prekrasnom dugom loptom našao Hazarda koji se s boka sjurio prema vratima i na kraju zaobišao golmana i poentirao za 2:0.

Do kraja prvog dijela Bournemouth je uspio smanjiti također prekeasnim golom Kinga, ali u nastavku je Chelsea samo potvrdio pobjedu. Marcos Alonso je izveo precizan slobodnjak u 68. minuti i donio vodstvo od 3:1 i pobjedu svojoj momčadi.