(VIDEO) Arsenal prekrasnim pogocima Sancheza i Ozila jedva svladao davljenika lige

Vodeći pogodak za Arsenal djelo je čilenskog nogometaša Alexisa Sancheza koji je s dvadesetak metara iz slobodnog udarca matirao vratara Middlesbrougha.

U 33. kolu engleskog Premiershipa, Arsenal je u gostima kod Middlesbrougha upisao vrijednu pobjedu, slavili su s 2:1. Protiv davljenika lige Topnici su se dugo mučili, a ova pobjeda izuzetno im je važna u borbi za četvrto mjesto lige koje vodi u dodatne kvalifikacije za Ligu prvaka.

Vodeći pogodak za Arsenal djelo je čilenskog nogometaša Alexisa Sancheza koji je s dvadesetak metara iz slobodnog udarca matirao vratara Middlesbrougha. Nakon predaha već u 50. minuti prekaljeni Alvaro Negredo postiže gol za izjednačenje.

Arsenal je tada krenuo silovito u lov na pogodak, a napadački nogomet urodio je plodom u 71. minuti kada je Ramsey štopao i prizemljio loptu za Ozila koji onda s pet metara iz prve zabija za 2:1 i veliko slavlje.