VELIKO SLAVLJE ZA HRVATSKU! Modrićevim golom do pobjede nad Francuzima koju će svi pamtiti

Hrvatska nogometna reprezentacija s 1:0 odnijela je pobjedu nad Francuskom u četvrtom kolu Lige nacija.

Utakmica se odigrala na Stade de Franceu u predgrađu Pariza.

Jedini strijelac utakmice bio je Luka Modrić već u petoj minuti, kada je realizirao penal.

Luka Modrić je iz kuta poslao loptu u kazneni prostor, gdje je došlo do prekršaja Konatea nad Budimirom.

Ivica Ivušić upisao je sjajnu obranu u sedmoj minuti, kada je Kylian Mbappe krenuo na hrvatski gol.

Opasnu loptu koju juputio je i Josip Brekalo poslao prema 16-ercu, uz dobru reakciju domaće obrane koja je zaustavila to dodavanje.

U 61. minuti dobru šansu imao je Mbappe, s Ivušićevom sjajnom reakcijom i obranom nogom.