ŠTO SE DOGAĐA S BARCELONOM? Potop novog trenera u Valenciji

Očito je da je nogometna momčad Barcelone u velikoj krizi, bez obzira na promjenu trenera. Jer, nogometaši Valencije svladali su Barcelonu sa 2-0 (0-0) u dvoboju 21. kola Primere. Valencia je pobjedu apsolutno zaslužila, čak je promašila i jedanaesterac na samom početku utakmice, a bilo je i poništenih zgoditaka u mreži Barcelone.

Valencia je povela u 48. minuti, kad je s desne strane Gomez ušao u kazneni prostor i uputio loptu prema Barceloninom golu. Na putu prema Ter Stegenu loptu je slučajno skrenuo Jordi Alba i prevario svog vratara. Maximiliano Gomez se dvostruko iskupio za promašeni kazneni udarac, kad je u 77. minuti sa 15 metara neometan uputio precizan udarac u donji lijevi kut Barceloninih vrata za konačnih 2-0.
Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić u igru je ušao u 85. minuti zamijenivši Frenkieja de Jonga.

Barcelona i Real Madrid su na vrhu ljestvice sa po 43 boda, Real ima utakmicu manje.