S RAZLOGOM JE U MILANU: Ante Rebić spasio svoj klub s dva pogotka!

Instagram

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić proživljavao je teške trenutke u talijanskom Milanu. Došao je prošlo ljeto iz njemačkog Frankfurta, ali nije se uspio nikako nametnuti kao prvi izbor na svojoj poziciji.

Trebalo mu je vremena za prilagodbu u novi klub i u novu ligu. Ipak je talijanska liga jedna od najtežih liga na svijetu, to je i sam Cristiano Ronaldo potvrdio.

Utakmica protiv Udinesea, Milan je ušao s namjerom kako moraju pobijediti kako bi se vratili na staze pobjeda. Ove zime doveden je prekaljeni švedski napadač Zlatan Ibrahimović i navijači se s razlogom nadaju u bolje sutra svog voljenog kluba.

Udinese je poveo na San Siru već u 6. minuti pogotkom Larsena. S tim rezultatom se otišlo na odmor i trener Milana Stefano Poli ubacuje Antu Rebića. Ovaj mu se odužio nakon tri minute drugog poluvremena i poravnao je rezultat na 1:1.

Preokret rezultat napravio je Theo Hernandez koji je zabio za 2:1 Milana, ali Lasagna u 8. minuti zabija za 2:2.

Izgledalo je kako će biti podjela bodova na San Siru, ali onda se ukazuje Rebić u 93. minuti koji zabija za konačnih 3:2 i veliko slavlje igrača Milana.

Ovo bi mogao biti nagovještaj boljih vremena za našeg reprezentativca jer su u posljednje vrijeme pojavile informacije kako ga Zlatko Dalić neće pozvati u reprezentaciju za Europsko prvenstvu ukoliko ne bude igrao.