Rijeka uspješno prošla kroz Bosut: Slavljem 3:1 u šarenom sastavu prošla u četvrtfinale Kupa

Rijeka je postala sedmi klub koji se plasirao u četvrtfinale ovosezonskog SuperSport Hrvatskog kupa. Momčad Željka Sopića na gostovanju je pobijedila drugoligaša Cibaliju 3:1. Junak pobjede bio je Franjo Ivanović, koji je postigao prva dva pogotka gostiju.

Rijeka je u vodstvo stigla u 32. minuti, kada je Ivanović rutinski zabio na asistenciju Veldina Hodže. Na drugi pogodak čekalo se sve do 73. minute. Ivanović je ovaj put pokupio odbijanac nakon udarca Nike Jankovića i pogodio za 2:0. Samo šest minuta kasnije Karlo Miljanić je vratio Cibaliju u igru pogotkom za 2:1.

Bomba iz Maksimira i veliki preokret, Mamić će poludjeti: Dinamo sve iznenadio svojim zahtjevom

Pobjedu Rijeke u 84. je minuti ipak osigurao Alen Grgić nakon što prethodno Emmanuel Banda nije dobro zahvatio loptu, ali ona je uz malo sreće stigla do strijelca trećeg gola Rijeke.