RIJEKA SNOVA: Gavranović s tri pogotka potopio slabi Osijek

Nogometaši Rijeke u prvoj polufinalnoj utakmici pobijedili su Osijek s 3-1, a briljirao je jedan igrač...

U prvoj utakmici polufinala Kupa Rijeka je svladala Osijek s 3-1 (2-0), sva tri gola za Rijeku zabio je Gavranović, dočim je pogodak za Osijek iz jedanaesterca zabio Perošević. Uzvrat će se igrati za dva tjedna.

Domaća momčad brzo je slomila otpor gosta. Već u 9. minuti za 1-0 zabio je Gavranović nakon brze akcije, a u 23. minuti već je bilo 2-0, strijelac je bio isti nogometaš. Oba gola plod su Gavranovićeve izvrsne snalažljivosti u suparničkom “petercu”. Osijek je djelovao bezvoljno i jalovo, a Rijeka razigrano i rastrčano.

Rijeka je i u nastavku bila kud i kamo bolja od Osijeka, samo su sretne okolnosti pomogle Osijeku da ne bude teže poražen. No, da Osijek ima sve manje nade opet se pobrinio Mario Gavranović, svojim trećim pogotkom. Žuta je sjajno ubacio

Četiri minute kasnije jedanaesterac za Osijek realizirao je Perošević. Prethodno je Kulušić srušio Lopu. Svojevrstan je to gol nade za Osijek.