PRIMERA: Modrić i Kovačić dobri u pobjedi Reala kod Osasune

Wikimedia Commons

Real se s nova tri boda vratio na čelo ljestvice sa 49 bodova, jednim više uz dvije odigrane utakmice manje od druge Barcelone.

Luka Modrić odigrao je veoma dobru partiju za madridski Real koji je u 22. kolu španjolskog prvenstva kao gost svladao Osasunu sa 3-1 (1-1). Modrić nije igrao posljednja dva tjedna zbog ozljede mišića, a u utakmici u Pamploni pokazao je kako se u potpunosti oporavio.

Real je poveo pogotkom Cristiana Ronalda (24), na 1-1 poravnao je Sergio Leon (33), ali u nastavku je Real opravdao ulogu favorita. Novo vodstvo madridskom klubu donio je Isco (62), da bi pobjedu potvrdio Lucas Vazquez (90+3) u samoj završnici utakmice. Mateo Kovačić sudjelovao je u pobjedi Reala od 88. minute.