PREMIER LIGA Arsenal u tri minute s dva gola slomio Manchester United

Goran Stanzl/PIXSELL

Momčad Arsene Wengera uistinu je više htjela pobjedu protiv Mourinhovog sastava, a nagrada za Arsenalove juriše stigla je u tri minute, najprije je u 54. minuti za Arsenal zabio Granit Xhaka, a tri minute kasnije za 2-0 zabio je Danny Welbeck

U utakmici 36. kola engleske nogometne Premier lige Arsenal je na svom terenu pobijedio Manchester United s  2-0, prethodno je Liverpool odigrao lošu partiju, bez pogodaka protiv Southamptona.

Momčad Arsene Wengera uistinu je više htjela pobjedu protiv Mourinhovog sastava, a nagrada za Arsenalove juriše stigla je u tri minute, najprije je u 54. minuti za Arsenal zabio  Granit Xhaka, a tri minute kasnije  za 2-0 zabio je
Danny Welbeck. Unatoč svesrdnom trudu United nije uspio  zakomplicirati utakmicu. Inače, do pogodaka bilo je prigoda na obje strane a sjajni su bili vratari De Gea kod Uniteda i Czech kod Arsenala.

Liverpool se, pak, namučio protiv Southamptona, ali nije uspio otključati obrambenu bravu gostiju.

Na ljestvici vodi Chelsea s 81 bodom, slijed  Tottenham sa 77 bodova, Liverpool ima 70, Manchester City 69 bodova…

U nedjelju navečer (21) igra Chelsea protiv Middlesbrougha.