POTPUNA LUDNICA U ITALIJI! Brozović zabio golčinu u zadnjoj minuti i donio pobjedu Interu

youtube

Ranije u subotu je hrvatski reprezentativac Marko Pjaca bio strijelac i asistent u 3-0 (2-0) domaćoj pobjedi Fiorentine protiv SPAL-a

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović pogotkom u sudačkoj nadoknadi utakmice osigurao je minimalni 1-0 (0-0) pobjedu milanskom Interu na gostovanju kod Sampdorije u Đenovi u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

Brozović je u četvrtoj minuti nadoknade jakim udarcem sa 12 metara iskosa uspio “probiti” vratara domaćih Audera i donijeti tri boda svojoj momčadi.

Brozović je odigrao čitavu utakmicu za Inter, dok je Ivan Perišić ušao u igru u 60. minuti.

Inter se ovom pobjedom bodovno izjednačio sa Sampdorijom, oba sastava imaju po sedam bodova te s Parmom dijele pozicije od šestog do osmog mjesta.

Ranije u subotu je hrvatski reprezentativac Marko Pjaca bio strijelac i asistent u 3-0 (2-0) domaćoj pobjedi Fiorentine protiv SPAL-a. Pjaca je svojim prvim golom za svoj novi klub doveo Fiorentinu u vodstvo u 18. minuti iskoristivši veliku pogrešku gostujućeg braniča Faresa koji je promašio loptu u vlastitom petercu. Štoviše, Fares je svojom nespretnom reakcijom čak i primirio loptu za Pjacu koji je preciznim udarcem s pet metara zatresao mrežu. Na 2-0 povisio je Milenković u 28. minuti da bi konačnih 3-0 postavio Chiesa u 56. minuti, prethodno je Pjaca uspio u kaznenom prostoru gostiju sačuvati loptu u svom posjedu u duelu s dva braniča SPAL-a da bi natrčali Chiesa zakucao loptu u mrežu. Stoper Lorenco Šimić igrao je za SPAL od 57. minute. Fiorentina je s nova tri boda stigla na drugo mjesto sa 10 bodova, koliko ima i treći Sassuolo, dok je SPAL na diobi četvrtog mjesta s Napolijem s devet bodova. Na vrhu je Juventus sa 12 bodova.

Bivši kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna odigrao je svih 90 minuta, dok je aktualni reprezentativac Filip Bradarić bio na terenu do 78. minute u 0-2 (0-1) porazu Cagliarija na gostovanju kod Parme. Marko Pajač ostao je čitavu utakmicu na klupi Cagliarija. Strijelci za Parmu bili su Inglese (20) i Gervinho (47). Parma je sada sedma sa sedam bodova, dok je Cagliari 13. s pet bodova.

Kasnije u subotu još igraju Sampdoria – Inter, dok će u nedjelju na teren Torino – Napoli, Bologna – Roma, Chievo – Udinese, Lazio – Genoa, Milan – Atalanta i Frosinone – Juventus.