OSIJEK ISPAO IZ EUROPE I DOŽIVIO SUDBINU HAJDUKA! Gradski vrt skandirao: ‘Bjelica odlazi’ nakon strašne blamaže

Potpuni šok dogodio se u Gradskom vrtu. Momčad Nenada Bjelice ispala je iz Europe od strane kazahstanskog Kiližara porazom 2:0. Iako si imali prednost od 2:1 iz prvog susreta u Kazahstanu na kraju su doživjeli pravu blamažu. Spomenimo i da se Kizilžar u domaćem prvenstvu bori za ostanak te je nakon 15 odigranih kola osvojio isto toliko bodova i jedno je mjesto iznad zone ispadanja.

Dominirao je Osijek u prvom djelu stvarao šanse, ali lopta nije htjela u gol. U drugom poluvremenu Osijek je smirio utakmicu, a onda su gosti zabili prvi gol i samo 10 minuta kasnije i drugi i time osigurali prolaz dalje.

Velika je ovo senzacija s obzirom da je Osijek bio bolji u oba susreta, no dva gola u 10 minuta koštala su ih ispadanja. Novi je ovo poraz hrvatskog nogometa od strane Kazahstana. Prošle godine Tobol je šokirao Hajduk.