OSIJEK I BJELICA ŠOKIRANI U ŠEST MINUTA! Presudio džoker s klupe, momčad iz Gradskog vrta zapamtit će jedno ime

Nogometaši Lokomotive preokrenuli su 0:1 protiv Osijeka i slavili 2:1 u utakmici 2. kola SuperSport HNL-a. Već su protiv Dinama pokazali da bi mogli biti jako neugodni te ih je Dinamo slomio tek u nadoknadi vremena.  Gostujuća momčad bila je u prednosti od 16. minute, kad je gol zabio Laszlo Kleinheisler, Lokomotiva je pokušavala izjednačiti od tog trenutka na dalje, ali je sjajni Ivušić držao goste u prednosti do 80. minute, kada je netom ušli Blaž Bošković prvo izjednačio, a zatim i donio pobjedu Lokosima svojim drugim golom u 86. minuti. Osijek je pao u šest minuta i odmah na početku zaostao je za Dinamom.

Tako je Lokomotiva okrenula cijeli susret i došla je do prve pobjede u ovom prvenstvu, dok Osijek sad ima pobjedu i poraz, te se nalazi na petom mjestu iza Lokomotive koja je četvrta.