OSIJEK DOTAKAO DNO, NISU POBEJEDILI NI SLAVEN! Kohorta bojkotirala Bjelicu, gosti mogu žaliti za tri boda

U utakmici trećeg kola Supersport HNL-a u Gradskom vrtu Osijek i Slaven Belupo odigrali su bez golova 0:0.

Osijek je nastavio s očajnim igrama na početku ove sezone.  Nakon šokantnog ispadanja od Kazahstanaca momčad Nenada Bjelice ponovno je jako razočarala svoje navijače. Ovaj rezultat sasvim sigurno će dodatno pojačati pritisak na trenera Nenada Bjelicu kojem je leđa okrenula i Kohorta. Prvih 45 minuta najvjerniji navijači Osijeka su šutjeli i nisu bodrili svoje igrače.  Na utakmici se nije imalo puno toga lijepog za vidjeti, igrači Nenada Bjelice odigrali su slabo i anemično i s obzirom na prikazano, posebno u nastavku igre, gosti iz Koprivnice mogu više žaliti za propuštena dva boda.

Osijek je tek u završnici susreta stigao do izglednih prilika. U 79. minuti je pucao Beljo, no Tepšić je skrenuo loptu. U nastavku akcije glavom je pucao Jugović, ali preko gola.

U 88. minuti Slaven je imao posljednju priliku na utakmici, no Ivušić je obranio udarac Žuljevića.

Biti će sada zanimljivo vidjeti kako še se raspetljvati stvari u Osijeku…

Osijek je ovim bodom došao do četvrtog boda a na ljestvici su također na četvrtom mjestu. Slaven Belupo također ima četiri boda ali su zbog lošije gol-razlike na šestom mjestu prvenstvene ljestvice.