ODLUKA ĆE PASTI U LONDONU: Američki Hrvat zabio golčinu, Benzema spasio Real! Kraljevi nisu imali rješenja za Bluese

U prvoj utakmici polufinala Lige prvaka Real Madrid i Chelsea odigrali su neodlučeno 1:1.

Susret vrlo dobrog tempa s obzirom da je vrijeme bilo olujno i kišno, donio je više veselja momčadi iz Londona, koji će s vrijednim golom u gostima čekati uzvrat za osam dana kod kuće.

Chelsea je prvi slavio u Madridu. Christian Pulišić, američki reprezentativac hrvatskih korijena, zabio je u 14. minuti, ali to vodstvo nije trajalo dugo.

Nakon kornera i akcije u kojoj je sudjelovao i Luka Modrić, najbolji Realov strijelac Karim Benzema je u 29. minuti prekrasnom reakcijom postavio završnih 1:1.

Modrić na terenu svih 90 minuta.

Modrić je u domaćem remiju Reala obavljao uobičajeno puno posla u sredini terena. Igrao je svih 90 minuta u susretu u kojem nije bilo lako jer se nekoliko puta spustio jaki pljusak, a u takvim okolnostima, zadovoljniji su na kraju mogli biti gosti.

Mateo Kovačić nije konkurirao za momčad Chelsea zbog ozljede.

Golove iz remija u Madridu pogledajte ovdje.

Inače Thomas Tuchel jedan je od rjetkih koji se može pohvaliti da nije izgubio u dvobojima sa Zidaneom. U pet susreta ima četiri remija i jednu pobjedu.