ON JE UNIŠTIO ZVEZDU PROTIV MILANA: Pogledajte komične reakcije srpskog braniča

Osim Dinama, sinoć je i Crvena zvezda proživljavala dramu u Europskoj ligi. U prvoj utakmici 1/16 finala kod kuće je remizirala protiv Milana 2:2.

Za momčad Milana od početka susreta zaigrali su Rebić i Mandžukić koji je zaradio i žuti karton, a iz igre je izašao u 82. minuti.

U 42. minuti Milan je poveo nakon komičnog autogola Pankova. On je klizećim startom pokušao doći do lopte u petercu i time prevario Borjana te ugurao loptu u svoju mrežu.

Odmah par minuta nakon početka drugog poluvremena Crvena zvezda je zaradila jedanaesterac. Iz najstrože kazne precizan bio je Kanga i poravnao rezultat na 1:1.

No samo par minuta kasnije Pankov opet radi glupost. Napravio je prekršaj u šesnaestercu u 59. minuti, a najstrožu kaznu Hernandez je pretvorio u novo vodstvo Milana od 2:1.

Zvezda je do kraja utakmice ostala s igračem manje, ali je unatoč tome došla do izjednačenja u 93. minuti nakon gola Pavkova iz kornera.
Srbi su mogli puno bolje proći da nije bilo Pankova, a njegove komične reakcije možete pogledati OVDJE i OVDJE.