NAPETA POSLJEDNJA UTAKMICA NA GRADSKOM VRTU! Od stadiona se oprašta remijem Osijeka i Rijeka

Osijek, 270523. Gradski vrt. Nogometna utakmica 36. kola 1. HNL, NK Osijek - HNK Rijeka.

Gradski vrt posljednji put je vidio utakmicu Osijeka ove subote. U 36. kolu SuperSport HNL-a s Rijekom došlo je do izjednačenog rezultata 1:1, čime je Osijek sačuvao treće mjesto s 50 bodova.

Emmanuel Banda zabio je prvi pogodak utakmice u31. minuti za Rijeku. Matej Mitrović u 65. minuti zabio je autogol te je time izjednačen rezultat.

Odličnu priliku imao je i Mierez, ali je uspješniji bio riječki vratar. je priliku s bijele točke u 97. minuti osigurati Osječanima pobjedu, ali obranio je njegov udarac riječki vratar.

U zadnjim minutama Labrović je obranio udarac Miereza, koji je imao priliku s bijele točke.