DINAMO ‘BOMBAMA’ PROTIV CIPRANA ZA 2:0! Ali trener nema razloga za veselje, dva ključna igrača ozlijeđena!

Na Maksimiru su nogometaši Dinama u prvoj utakmici drugog pretkola Lige ugostili ciparskog prvaka Omoniju, a utakmica je završila pobjedom zagrebačke momčadi 2-0.

Za Modre je vodeći gol zabio Lovro Majer u 65. minuti, a u 81. minuti je na njegov ubačaj za 2-0 glavom pogodio Kristijan Jakić.

Uzvratni dvoboj je na rasporedu za tjedan dana, 27. srpnja (17 sati), u Nikoziji.

Pobjednik ovog para u trećem pretkolu Lige prvaka će igrati protiv boljeg iz dvije utakmice poljske Legije i estonske Flore, dok će se poražene momčadi preseliti u Europsku ligu i činiti par trećeg pretkola tog natjecanja.

“Očekujem Omoniju koja će nas čekati, navlačiti i pokušati iskoristiti kontranapad. Barem je takva bila u svim utakmicama koje smo gledali.

Omonia je zaista dobar, respektabilan protivnik. Imaju posebno otvaranje igre, šablonizirane ulaske iz druge u treću, primijetili smo još neke detalje. Jako su kreativni. Jučerašnju trening posvetili smo tome da imitiramo njihovu fazu napada. Očekujem tešku, rovovsku bitku”, najavio je trener Krznar prije utakmice.