BIZARAN POTEZ SUCA KOJI JE SUDIO HAJDUKU: O njegovom potezu bruji Europa!

Liverpool je u velikom derbiju trećeg kola engleskog prvenstva s 3:1 pobijedio Arsenal.

Topnici su poveli preko Lacazettea, da bi Redsi već do poluvremena okrenuli golovima Manea i Robertsona.

U nastavku utakmice Arsenal je preko Lacazettea imao dvije sjajne prilike za izjednačenje, no fantastično je u tim navratia reagirao Alisson.

Nakon prvog od ta dva promašaja Francuza vidjeli smo bizarnu akciju suca Craiga Pawsona koji nije skrivao razočaranje tim promašajem. Video pogledajte ovdje.

Inače, spomenutog suca imali smo prilike upoznati u četvrtak u dvoboju Galatasaraya i Hajduka.

Promašaji Lacazettea kažnjeni su u u samoj završnici kada Diogo Jota prvijencem za Redse donosi 3:1.

Liverpool je tako stigao do treće pobjede iz isto toliko nastupa te se izjednačio na vrhu s Leicesterom i Evertonom.