BARCELONA SUSTIGLA REAL: Pobjedom na gostovanju kod Bettisa izjednačili se vječitim suparnikom

Barcelona je nastavila tijesnim pobjedama u Španjolskoj La Ligi, a sinoć je u 22. kolu savladala kao gost Bettis u Sevilli s 3:2 i time se probila na drugo mjesto u ligi.

Utakmica nije dobro počela za Barcu koja je prvo poluvrijeme izgubila 1:0 pošto je Betis poveo preko Iglesiasa u 38. minuti, ali je Barcelona uspjela preokrenuti rezultat u drugom dijelu.

Prvo je Messi, koji je ušao u igru samo dvije minute prije, izjednačio na 1:1 u 59. minuti, a onda je Argentinac uputio jednu loptu prema golu u 68. minuti koju je Ruiz skrenuo u vlastitu mrežu za vodstvo Barcelone.

Ipak Ruiz se iskupio zabivši drugi gol za Bettis i izjednačenje u 75 minuti, ali je pobjedu Barceloni i tri boda donio par minuta prije isteka devedesete Brazilac Trincao koji je zabio svoj prvijenac za pobjedu Katalonaca neobranjivim udarcem pod prečku.

Pobjedu Barce zasjenila je ozljeda Ronalda Aruja, a Barca je sada na diobi drugog mjesta s Realom dok Atletico bježi velikom dvojcu sedam bodova i ima dvije utakmice manje.