MILAN BEZ PORAZA U POST KORONA PERIODU Trenutno su najbolja momčad na čizmi

Instagram

Milan je jučerašnjom pobjedom trenutno zasjeo na 5 mjesto u Serie A, dok je Sassuolo mirno pozicioniran na sredini ljestvice.

Utakmicu je odlučio Zlatan Ibrahimović sa dva gola, dok je utješni pogodak za domaćine djelo Caputa iz najstrožeg udarca.

Milan koji igra kao preporođen od nastavka prvenstva sa sjajnim Ibrahimovićem i Rebićem trebao je prije korona krize dobiti menadžera engleskog tipa u liku Ralf Rangnicka, no čelnici rosso-nera odlučili su kako ne treba mijenjati dobitnu formulu te su ostavili Piolia u sedlu, dok će se Rangnick zadovoljiti sa dva milijona eura odštete.

Milan u nastavku prvenstva ima niz neporaženosti od 9 utakmica te imaju velike izglede sljedeće sezone nastupiti najmanje u Euro ligi.

U prvoj utakmici kola Atalanta je savladala Bolognu sa 1:0 i time zadržala teoretske snove o naslovu uz solidno izdanje Pašalića, koji je zamijenjen na poluvremenu kasnijim strijelcem Luisom Murielom.