KOMPLIKACIJE NA PRVENSTVU: Slovenija izgubila bitnu utakmicu od Mađarske!

Slovenije je izgubila od Mađarske rezultatom 28:29. To je prvi poraz rukometaša Slovenije na prvenstvu Europe.

Utakmica je sjajno počela za Sloveniju, vodili su u prvom poluvremenu te su na odmor otišli s prednosti od tri gola razlika.

Očekivalo se od rukometaša Slovenije kako će mirno privesti utakmicu kraju i pobijediti utakmicu, ali Mađarska se budi i uspjela je stići zaostatak od tri gola razlike s poluvremena i voditi do kraja utakmice.

Na kraju, utakmicu je pobijedila Mađarska i time dodatno zakomplicirala skupinu 2 u drugoj fazi natjecanja.

U skupini 1 situacija je poznata, u polufinale idu Španjolska i Hrvatska dok je u skupini 2 najizvjesnije kako će Norveška se pridružiti. Ostaje velika borba za drugo mjesto i bit će neizvjesno do zadnjeg susreta u četvrtom kolu.