KAKAV NOS SLAVENA BILIĆA! WBA gubio 20-ak minuta prije kraja: Igrač kojeg je uveo napravio preokret s dva gola!

Ne da se Slaven Bilić, i dalje sjajno kormilari sa svojim West Bronwich Albionom, drži vrh Championshipa s egzaktnim šansama da dogodine igra u Premiershipu.

U dvoboju 22. kola Championshipa Bilićev WBA je pobijedio gradskog suparnika, Birmingham na njegovom terenu u dvoboju koji je bio silno zanimljiv. Bilo je 3-2 za WBA1

Dvoboj pun preokreta u kojem je Bilić bio dvaput gubitnik i ispao pobjednik,javljaju engleski mediji.

WBA je dvaput gubio, izjednačio i potom postigao pobjedonosni gol.

Inače, za Birmingham jako dobro igra bivši Dinamov zadnji vezni, Ivan Šunjić.

Birmingham je najprije poveo, već u 3. minuti, strijelac je bio Jutkiewicz, u 10. je već bilo 1-1, Biliću je osmijeh na lice donio Diangan. U 47. minuti Birmingham opet vodi, strijelac je bio Dean.

Pa je Bilić napravio dobru, ma što dobru, sjajnu izmjenu, uveo je napadača Austina…

I kao u najljepšoj priči, taj Austin je s dva gola, u 73. i 81. minuti napravio preokret, WBA je dobio s 3-2, a to je Bilićeva 12 utakmica bez poraza zaredom.

I sad drži vrh ljestvice s Leeds Unitedom sa 49 bodova, trećeplasirani ima 12 bodova manje. Prvi i drugi idu direktno u Premier ligu.