HAJDUK ŠOKIRAN U ŠIBENIKU: Pobjedu mu izbio njihov igrač u zadnjim sekundama utakmice! Naslov prvaka sve je dalje

Šibenik i Hajduk na Šubićevcu odigrali su prvu utakmicu devetog kola SuperSport HNL-a, utakmica je imala šokantan kraj za Hajduk, završilo je 1:1 i bijeli su napravili novi ogroman i veliki kiks u borbi za naslov prvaka. Strijelac gola za Hajduk bio je Jan Mlakar u 49. minuti na asistenciju Marka Livaje. No bod za Šibenik osigurao je Ivan Dolček u sedmoj minuti sudačke nadoknade.

Hajduk je poveo početkom drugog poluvremena. Livaja je s centra dugom loptom, vanjskim dijelom kopačke, fantastično proigrao Mlakara. Slovenac nije oklijevao, već je iz prve puknuo iz voleja i zabio u 49. minuti za vodstvo Hajduka. I tako je ostalo sve do sedme minute sudačke nadoknade kad je domaćin šokirao goste iz Splita, točnije igrač Hajduka na posudbi u Šibeniku. Ivan Dolček zabio za izjednačenje s ruba kaznenog prostora.