HAJDUK SLAVI NAKON BLAMAŽE: Bljesak Eduoka, ali i dvaput pogođen okvir gola! Torcida imala svoj vlasiti show

Hajduk je slavio s 1:0 protiv Šibenika u trećem kolu hrvatskog prvenstva. Splitski Bijeli su na Poljudu došli do prve ovosezonske pobjede u ligi, a dovoljan im je bio gol Samuela Edouka na asistenciju Gerga Lovrencsicsa u 27. minuti.

Bila je to i utakmica u kojoj je igračima i klubu zanimlmive poruke poslala Torcida. Nakon oproštaja od Europe porazom od kazahstanskog Tobola u kvalifikacijama Uefine Konferencijske lige, Hajdukovi navijači su se na tribinama ‘oglasili’ transparentom na kojem je pisalo ‘šutnja je često jača i od riječi’, a u drugih 45 minuta čulo se i njihovo navijanje i pjesma.

Hajduk je pobjedom skočio na peto mjesto ljestvice i predstoji mu u idućem kolu gostovanje kod crne mačke, Gorice u Velikoj Gorici. Šibenik je ostao na začelju bez ijednog boda zajedno s Hrvatskim Dragovoljcem. A Šibenik će prigodu za prve bodove tražiti na gostovanju kod Slaven Belupa.