GVARDIOL PROŠAO PAŠALIĆA: Mlada francuska zvijezda briljirala i uvela RB Leipzig u polufinale Europa lige

Nogometaši RB Leipziga izborili su polufinale Europa lige pobjedom 2:0 u uzvratnoj utakmici kod Atalante u Bergamu. Najveće zasluge za prolaz njemačke momčadi ima mladi Francuz Christopher Nkunnu koji je zabio u 18. i 87. minuti.  Prvi susret završio je neodlučenim rezultatom 1:1.

Joško Gvardiol igrao je do 79. minute za pobjedničku momčad, dok je drugi naš reprezntativac u redovima Atalante Mario Pašalić igrao je od 88.minute. Protivnik u polufinale bit će im bolji iz susreta portugalske Brage i i škotskih prvaka Rangersa našeg Borne Barišića. U prvoj utakmici Braga je pobijedila 1:0 na svom terenu.