FRANCUSKA: PSG teško protiv Nancyja, Santini zabio za Caen u porazu protiv Angersa

Facebook: SMC (Official)

Santini je odigrao cijeli susret za Caen, dok Mateo Pavlović nije nastupio za goste. Sa 11 pogodaka, Santini je šesti strijelac francuskog prvenstva.

U 28. kolu francuskog nogometnog prvenstva aktualni prvak PSG je teškom mukom na Parku prinčeva pobijedio Nancy 1-0, a pogodak odluke zabio je Edinson Cavani iz kaznenog udarca u 80. minuti.
Hrvatski nogometaš Ivan Santini postigao je 11. pogodak ove sezone u francuskom prvenstvu, međutim njegov Caen je na svom travnjaku izgubio od Angersa 2-3. Santini je odigrao cijeli susret za Caen, dok Mateo Pavlović nije nastupio za goste. Sa 11 pogodaka, Santini je šesti strijelac francuskog prvenstva.
Nica je na gostovanju pobijedila Dijon, a strijelac je bio Wylan Cyprien u 69. minuti.
PSG i Nica su pobjedama dostigli Monaco, pa sada sva tri kluba imaju po 62 boda, no momčad iz Kneževine ima i susret manje, u nedjelju će ugostiti Nantes.