FANTASTIČNI ĆORIĆ UŠAO U FINALE! Sa 6:3, 6:4 Britanac Norrie nije imao nikakve šanse, Tsitsipas je idući protivnik

Guliver Image

Hrvatski tenisač Borna Ćorić pobjedom na Britancem Cameronom Norrieom izborio je finale Masters 1000 u Cincinnatiju. Pobjedu je ostvario u dva seta sa 6:3, 6:4.

“Na početku susreta nisam se najbolje osjećao, nisam dobro loptu osjećao, ali nakon toga sam pronašao svoj ritam i počeo bolje servirati. Mislim da je to bio ključ za mene”, kazao je Borna Ćorić nakon susreta.

Meču je trajao sat i 31 minutu.

Cameron Norrie najprije je poveo 3:1, oduzeo je servis našem tenisaču, ali nakon toga je uslijedila odlična serija Ćorića.

Hrvatski tenisač napravio je seriju 5-0 i osvojio prvi set, a u drugom je ključni gem bio kod 2:2.