DRMIĆ UPISAO SJAJAN DEBI, BRILJIRAO I PETKOVIĆ! Dinamo u prvoj utakmici potpuno razbio Skhendiju

Nogometaši Dinama odigrali su prvu pripremnu utakmicu i bili su vrlo uvjerljivi. S 3:0 u Lendavi svladana je Shkendija. Po teškim uvjetima i velikoj vrućini Ante Čačić je pripremio po jednu postavu za svako poluvrijeme, za Modre su svoje prve nastupe upisali i nova pojačanja Drmić i Ljubičić.

Golove za Dinamo zabili su Drmić, Andrić i Petković. Dinamo je u vodstvo stigao u 16.minuti minuti nakon sjajne akcije. Novopečeni Dinamov golgeter odlično je reagirao na asistenciju Špikića  koji je nakon krasnog lažnjaka poslao oštru loptu na drugu stativu gdje Drmiću nije bilo teško zabiti u prazan gol za 1:0.

Dinamo je udvostručio vodstvo u 54. minuti – Petković je fantastično asistirao Andriću, a srpski napadač sigurno poentirao za 2:0.

Konačnih 3:0 postavio je Bruno Petković u 82. minuti.. Primio je loptu na rubu šesnaesterca, driblingom se riješio protivničkog igrača i prekrasno pogodio u bliži kut.