ĐOKOVIĆ ŠOKANTNO ‘IZBAČEN’ S IGARA! Ostao bez prilike za zlato! Urlao je iz sveg glasa, ali nije mu pomoglo

YouTube/DjokerNole/Screenshot

Novak Đoković ostao je bez olimpijskog zlata! Potencijalni Golden Slam više se ne može dogoditi, jer je prvi tenisač svijeta izgubio u polufinalu Olimpijskih igara…

Imao je Novak sve na pladnju! U prvom setu pomeo je Alexandera Zvereva, nakon 15:40 u prvom gemu, sve je otišlo na stranu Srbina. U drugom setu imao je prvi tenisač svijeta i break.

No onda je očito – popustila koncentracija. Izgubio je servis, izgubio je set, a onda je Zverev otvorio treći sa 4:0!

Više od dva mjeseca Đoković ne zna za poraz. Zadnji put ga je pobijedio Rafael Nadal u finalu Rima, nakon toga osvajao je Srbin Beograd, Roland Garros i Wimbledon.

I stigao u polufinale Olimpijskih igara. No dalje nije išlo. Broncu je osvojio na Olimpijskim igrama, ali nikad srebro, nikad zlato. I nikad više neće moći, potencijalno s 37 godina, u Parizu.

Urlao je iz sveg glasa Novak ljutito, nije mu pomoglo, ništa od zlata. Hoće li tad još igrati tenis, u Parizu 2024. godine, jako je teško reći… Tko zna hoće li doću u šansu za to.