DINAMO ŠOKIRAN U VARAŽDINU! Bivši Hajdukovac zabio za veliki bod, Čačiću brige pred Ludogorec

4.kolo Supersport HNL-a otvorili su Varaždin i Dinamo. Varaždin nakon što je ostavio sjajan dojam protiv Hajduka ali ostao bez bodova šokirali su Dinama odigravši 1:1.

Momčad Ante Čačića i dalje se muči s igrom, te je pred uzvrat s Ludogorecom ostala bez dva boda. Dinamo je poveo na kraju prvog poluvremena, kada je Dario Špikić zabio glavom nakon što ga je pronašao Petar Bočkaj. Dobru igru domaćin je okrunio u 63. minuti. Strijelac je bio Michele Šego, nekadašnji napadač Hajduka, koji je lijepo pogodio nakon što mu je dodao Andris Herrera.

Golove iz Varaždina pogledajte – ovdje.

Nakon ovog rezultata, Dinamo će nastaviti tražiti bolju formu, s nadom da će je pronaći u utorak protiv Ludogoreca u drugoj utakmici u trećem kolu kvalifikacija za Ligu prvaka.

U subotu su na rasporedu nove dvije utakmice 4. kola u kojima će Slaven Belupo ugostiti Šibenik od 18.55 sati, dok će od 21 sat u Puli igrati Istra 1961 i Osijek.