DINAMO DO POBJEDE: Presudio je nevjerojatni gol

Dinamo je svladao Goricu u petom kolu hrvatskog prvenstva. Utakmica na Maksimiru završena je s 1:0 za zagrebačke Plave, a presudio je autogol Albija Doke u 36. minuti.

Odluka je pala na jako čudan način. Francois Moubandje centrirao je s lijeve strane, činilo se da to neće biti opasno za golmana gostiju Ivana Banića, ali Doka je skrenuo loptu tako da je Banić ostao iznenađen i svladan.

Gol pogledajte – ovdje.

Dinamo je, tako, došao do 12. pobjede u 13 prvenstvenih utakmica protiv Gorice, uz jedan remi. Pobjeda je bila dobra vijest za Plave, a loša je stigla s novom ozljedom, ovog puta Marka Bulata, koji je uoči sezone došao na Maksimir iz Šibenika. Bulat je morao biti zamijenjen u prvom poluvremenu.

Damir Krznar je u ovoj utakmici u početni sastav uvrstio niz igrača iz drugog plana, Bulat je bio među njima, a veliki broj glavnih aduta stigao se odmoriti prije novog europskog nastupa.

U utorak je na redu prva utakmica završnog pretkola Lige prvaka, u Tiraspolu protiv domaćeg Šerifa.