ČUDESNI REAL SRUŠIO CITYA! Kraljevi napravili fantastičan preokret, Rodrygo i Benzema odveli Kraljeve u novo finale

Nogometaši Real Madrida ponovno su nakon 2018. u finalu Lige prvaka. Oni su u uzvratu protiv Man. Citya slavili s 3:1 u još jednoj fantastičnoj utakmici posebno u drugom poluvremenu i produžetku. Mahrez je City doveo u vodstvo u 73. minuti. Gundogan je dodao Bernardu Silvi, koji je izvrsno i brzo povukao napad, a zatim dodao Mahrezu na desnu stranu. Alžirac je šutirao iz prve i sjajno svladao Courtoisa udarcem u bliži kut.

No onda se u 90 i 91.minuti pojavio mladi Rodrygo koji je s dva pogotka proizveo sveopće ludilo na tribina. Rodrygu je za 1:1 asistirao Benzema koji je ubačaj Camavinge spustio za Rodryga koji zabija za izjednačenje. Novi šok za Građane uslijedio je već minutu kasnije Carvajal je nabacio, Asensio prenio loptu glavom, a Rodrygo isto tako glavom zabio svoj drugi gol.

Priču je za Real završio Benzema u trećoj minuti prvog produžetka zabivši s bijele točke. Benzemu je srušio Dias a sudac Orsato pokazao je na najstrožu kaznu koji je Francuz sigurno realizirao. Podsjetimo prva utakmica završila je slavljem Citya 4:3. Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić napustio je igru u 75. minuti kada ga je zamijenio Camavinga.

Real se tako s ukupnih 6:5 plasirao u veliko finale Lige prvaka u kojem će im protivnik biti Liverpool, bit će to repriza finala iz 2018.godine. Tada je s  3:1 bio bolji Real dok je prvo finale ova dva kluba u tadašnjem Kupu prvaka 1981.godine , a tada su Englezi slavili pogotkom Alana Kennedyja.

Finale se igra 28. svibnja u Parizu. Modriću će to biti peto finale, a Hrvatska ponovno ima predstavnika u finalu najjačeg nogometnog natjecanja na svijetu, po 11 put zaredom- čudesan podatak.