ČILIĆ PROTUTNJAO DO 3. KOLA US OPENA! Ponovno nije izgubio set, Španjolac nije imao šanse

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u 3.kolo Us Opena  nakon što je sa 6:3, 7:6, 6:3 pobijedio Alberta Ramos-Vinolasa u meču koji je trajao dva sata i 38 minuta.

Čilić je najviše problema imao u drugom setu u kojem je Španjolac servirao za set, ali je Čilić uspio vratiti brejk i dobiti set u tie- breaku. Čilić tako u prva dva meča na ovogodišnjem US Openu nije izgubio nijedan set, a ovo mu je bila osma pobjeda nad Španjolcem u jedanaestom međusobnom susretu.

U 3. kolu će igrati s boljim iz susreta Jamesa Duckwortha i Daniela Evansa. U Čilićevom dijelu ždrijeba su drugi nositelj Rafael Nadal i njegov sunarodnjak Carlos Alcaraz, s kojima se može sastati kasnije u turniru.