BIŠĆANOVI MLADIĆI RUTINSKOM STARTALI RUTINSKOM POBJEDOM: Azerima presudio sjajni dvojac iz Leipziga

Mlada hrvatska nogometna repreznetacija do 21 godine pobjednički je startala u novi kvalifikacijski ciklus za Europsko prvenstvo kojem će 2023. godine domaćini biti Rumunjska i Gruzija.

Igrači izbornika Igora Bišćana u prvom su ogledu svoje kvalifikacijske grupe A svladali Azerbajdžan 2:0.

Utakmica u Velikoj Gorici odlučena je golovima u prvom  poluvremenu a Hrvatska je bila potpuno dominantna cijeli susret. Strijelci za startna tri boda naših bili su Luka Sučić i Roko Šimić.

Sučić ej zabio iz slobodnjaka u 10. minuti, dok je točku na i što se rezultata tiče stavio Roko Šimić zabivši iz odbijanca. Rezultat se u drugom poluvremenu tako nije mijenjao

Hrvatska je napravila traženo na početku kvalifikacija, uzela tri boda. Nastavak joj donosi gostujući ogled s Finskom za pet dana gdje će tražiti nove bodove.