Barcelona uz puno muke slavila protiv Espanyola i poslala ga u drugi ligu! Ovaj podatak će vas frapirati

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 35. kolu na svom Nou Campu u gradskom derbiju Espanyol s 1-0 i ostali u utrci za prvaka, dok je Espanyol ispao iz lige.

Barcelona je unatoč pobjedi protiv “fenjeraša” Espanyola razočarala igrom, a trijumf je donio gol Luisa Suareza u 56. minuti. U 50. minuti je isključen igrač Barce Fati, no samo tri minute kasnije crveni karton je dobio i igrač gostiju Lozano.

Ivan Rakitić je igrao sve do 92. minute, kada je zamijenjen. Inače, ovo je bio prvi put ove sezone da Barcelona na svom stadionu nije uputila niti jedan udarac u okvir gola za vrijeme prvog poluvremena.

Vodi Real s 77 bodova i utakmicom manje, dok Barcelona ima 76. Espanyol, jedan od najpopularnijih španjolskih klubova, s 24 boda iz 35 utakmica ispada iz lige po prvi puta nakon 1994.