BARAKUDE TEŠKO PORAŽENE! Australija nam je očitala lekciju, ovome se nitko nije nadao

Hrvatska je neugodno podbacila na Olimpijskim igrama.

Poražene su Barakude od australske reprezentacije 11:8 koju predvodi Hrvat na mjestu izbornika.

U prvoj četvrtini gledali smo izjednačen vaterpolo, bilo je 3:3, no onda se Australci odvajaju. Već sredinu druge četvrtine vode 5:3, a sredinom treće četvrtine je neugodnih 7:3 (+4).

Hrvatska serijom 3:0 uspijeva se vratiti u utakmicu (7:6), ali nakon toga Australija se odvaja na +4 (10:6).

“Za nas Olimpijske igre počinju s Australijom”, rekao je izbornik Ivica Tucak samo koju minutu nakon pobjede protiv Kazahstana u 1. kolu, u nedjelju.

Nažalost, nije išlo, Hrvat na kormilu australske reprezentacije – Elvis Fatović – očitao je lekciju našoj reprezentaciji.