(VIDEO) KAKVA ČUDESNA REAKCIJA REBIĆA: Zamjenio Ibru i zabio golčinu o kojoj će se dugo pričati!

Milan je u velikom derbiju Serie A u Torinu deklasirao Juventus 3:0, a svoj ogroman doprinos tome dao je naš Ante Rebić zabivši sjajan gol Staroj Dami.

Ušao umjesto Zlatana

Trener Milana Stefano Pioli odlučio je Vatrenog uvesti u igru u 66. minuti susreta umjesto Zlatana Ibrahimovića, a ovaj mu se odužio na najbolji mogući način. Rebić je primio loptu na dvadesetak metara i potom poslao loptu neobranjivo u same rašlje za vodstvo Milana 2:0.

Prije toga Milan je poveo u samom finišu prvog dijela kad je s ruba kaznenog prostora pogodio Brahim Diaz.

Mandžukić ostao na klupi

Do kraja utakmice treći pogodak za Milan postigao je i Fikayo Tomori u 82. minuti. Nakon jednog ubačaja u kazneni prostor Tomori je bio najviši u skoku i tako postavio konačan rezultat. Mario Mandžukić je cijeli susret odgledao s klupe.

Juventus se tri kola prije kraja nalazi na 5. mjestu Serie A što je trenutačno pozicija koja vodi tek u Europsku ligu, dok se Milan ovom pobjedom popeo na treće mjesto u borbi za Ligu prvaka. Inter je još u prošlom kolu osigurao naslov, Atalanta je 2., a nogometaši Napolija nalaze se na 4. poziciji, posljednoj koja vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.