Zagrebački okršaj bez pobjednika, Lokomotiva i Rudeš podijelili bodove

Puklavec/PIXSELL

U dresu Rudeša debitirao je španjolski branič Antonio Cristian Glauder koji je i skrivio kazneni udarac iz kojeg je Lokomotiva došla do boda

Dva zagrebačka prvoligaša, Rudeš i Lokomotiva, ppodijelili su bodove u prvoj utakmici trećeg kola HNL-a. Rezultat je na kraju bio 1:1, s tim da je Rudeš dominirao u prvom, a Lokomotiva u drugom poluvremenu.

Utakmica je odigrana u Kranjčevićevoj ulici s tim da je Lokomotiva bila domaćin.

Rudeš je poveo zgoditkom Karla Lulića u 16. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Lovro Majer s bijele točke u 63. minuti.

Nakon izjednačenja nastavak susreta u potpunosti je pripao iskusnijim lokosima koji su nadirali sa svih strana. Karačić je u 75. minuti lijepo ubacio s desne strane, lopta je na drugoj vratnici stigla do Babića koji je atraktivno ‘škaricama’ pokušao prevariti Hendiju. Ipak, njegov je udarac otišao visoko iznad gola, pa nije niti predstavljao opasnost za vratara Rudeša…

Spomenimo da je u dresu Rudeša debitirao španjolski branič Antonio Cristian Glauder koji je i skrivio kazneni udarac iz kojeg je Lokomotiva došla do boda.