(VIDEO) TRENUTAK POTPUNOG ‘LUDILA’: Guardiolina reakcija na gol koji je izbacio City iz Lige prvaka postala hit!

Kobna momčad za njegov sjajan niz bila je ekipa Monaca, a Guardiola jednostavno nije mogao suspregnuti bijes nakon što je njegov City primio treći gol.

Po prvi puta u svojoj trenerskoj karijeri španjolski strateg, Pep Guardiola, nije dogurao do polufinala Lige prvaka. Kobna momčad za njegov sjajan niz bila je ekipa Monaca, a Guardiola jednostavno nije mogao suspregnuti bijes nakon što je njegov City primio treći gol.

Premda se rezultat od 5:3 iz prve utakmice činio pogodnim za City, Monaco je na svom terenu slavio s 3:1 i prošao dalje zbog više golova u gostima. Mančesterskoj momčadi presudio je Bakayoko u 77. minuti, a reakcija Guardiole postala je hit na društvenim mrežama.

Nakon utakmice Guardiola je za sve okrivio nedostatak iskustva. “Dobro smo igrali u prvom dijelu, ali u drugom poluvremenu nismo. Samo jedno poluvrijeme nije bilo dovoljno, iz ovog poraza moramo učiti jer nam očito nedostaje iskustva”, izjavio je Španjolac nakon utakmice.