(VIDEO) PERIŠIĆ PONOVO KLJUČNI ČOVJEK INTERA! Pogledajte kakav je krasan gol zabio za preokret

Facebook: Ivan Perišić (Official)

U 86. minuti Ivan je sjajno probio po lijevoj strani i postigao prekrasan pogodak za preokret, u akciji je sudjelovao i Icardi pa mu se piše asistencija, ali Perišić je obavio sve.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić ponovo je ključan čovjek u pobjedi svojeg Intera u 20. kolu Serie A protiv Chieva. Zavšrilo je 3:1, a Ivan je postigao pogodak za preokret u finišu utakmice.

Poveli su gosti pogotkom Sergija Pellissiera u 34. minuti kojemu je priliku namjestio Valter Birsa, a izjednačenje je stiglo tek u 69. minuti kada je zabio Icardi na asistenciju Candreve, a onda je na scenu stupio Perišić.

Konačnih 3:1 postavio je Eder koji je s ruba kaznenog prostora pogodio vrata Chieva.

Interu je ovo peta uzastopna pobjeda i bodovno se pribložio trećeplasiranom Napoliju na svega dva boda, ali je tek na šestom mjestu. No, Napoli, kao i četvrtoplasirani Lazio imaju po utakmicu manje, a petoplasirani Milan pak treba odigrati dvije utakmice zaostatka.