(VIDEO) Napoli i Juventus remizirali u grotlu San Paola, strijelci Khedira i Hamšik

Na ljestvici vodi Juventus sa 74 boda, Roma ima 68 bodova, a Napoli 64 boda.

U derbiju 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli i Juventus su odigrali 1-1 uz nastupe trojice hrvatskih igrača Maria Mandžukića, Ivana Strinića i Marka Roga.

Juve je poveo već u sedmoj minuti golom Samija Khedire na asistenciju Miralema Pjanića. U 61. minuti domaćin je potpuno zasluženo izjednačio. Dries Mertens je uposlio Mareka Hamšika koji je izašao sam ispred Buffona i zabio za 1-1.

U 64. minuti Napoli je mogao sve okrenuti nakon velike pogreške Kwadwa Asamoaha koji je neoprezno vraćao loptu Buffonu. To je iskoristio Mertens, koji je uklizao ispred Buffona, no vratar Juvea je obranio.

Mertens je u nastavku akcije iz blizine, ali praktički iz mrtvog kuta s korner linije pogodio vratnicu.