(VIDEO) Mandžo presudio srpskom treneru! Podivljali Mihajlović nakon isključenja dobio dramatičan poziv!

Nakon utakmice podivljalog Mihajlovića dočekala je vrlo neugodna situacija

U posljednjem susretu četvrtfinala talijanskog nogometnog Kupa Juventus je u gradskom derbiju pobijedio Torino 2-0, a drugi pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić.

Juve je poveo u 15. minuti golom Douglasa Coste na asistenciju Paula Dybale, a na 2-0 povisio je Mandžukić u 67. minuti. Hrvatski napadač, koji je utakmicu počeo u vrhu napadu, a ne na krilnoj poziciji, majstorski je prebacio loptu preko Torinovog vratara u situaciji jedan na jedan.

Nakon gola sudac Daniele Doveri je tražio video provjeru zbog navodnog prekrašaja Samija Khedire, ali je priznao pogodak torinskoj ‘Staroj dami’ nakon čega je trener Torina Siniša Mihajlovića ‘poludio’ zbog čega je isključen.

Nakon utakmice podivljalog Mihajlovića dočekala je vrlo neugodna situacija. Naime, srpskom strategu negdje oko ponoći uručen je otkaz. U Torinu su bili nezadovoljni rezultatima, lošom igrom, kao i činjenicom da su bez Belottija teško hendikepirani.

Prema pisanjima Sky Sporta, Mihajlovića bi trebao naslijediti bivši trener Intera i Napolija, Walter Mazzarri.