(VIDEO) Kralj Luka: 80.000 navijača ovacijama dočekalo Modrića

Hrvatski veznjak priliku u pobjedi kraljeva 3:1 protiv Milana dobio je od 77. minute

Luka Modrić u subotu navečer prvi je put zaigrao za Real nakon nastupa na Svjetskom prvenstvu, ali glasina da bi mogao napustiti kraljevski klub i otići u Inter.
Najbolji igrač Svjetskog prvenstva i hrvatski kapetan priliku u pobjedi Reala 3:1 protiv Milana dobio je od 77. minute kada je zamijenio Isca. U tom trenutku 80.000 navijača na Santiago Bernabeuu podiglo se na noge i ovacijama dočekalo Luku.

Uistinu sjajan doček za hrvatskog kapetana koji se treninzima Madriđana priključio u srijedu.

Što se tiče same utakmice, za Real je prvi zabio Karim Benzema u 2. minuti, a dvije minute kasnije izjednačio je Gonzalo Higuain. Gareth Bale u 45. minuti zabio je za novo vodstvo, a za konačan rezultat zabio je Borja Mayoral u 90. minuti.

Alen Halilović nije ulazio u igru, a Ivan Strinić nije bio u konkurenciji za momčad Milana.